Kontakt

Försäljning

Ett steg närmare ren luft. Vi hjälper dig gärna på vägen mot en hälsosam, säker och produktiv arbetsmiljö. Du är välkommen att när som helst kontakta oss för en kostnadsfri konsultation. Se kontaktuppgifterna nedan om du har andra frågor.

Sofie Lundgren

Nordisk försäljningschef

Phone
+46 70 284 17 71

Email
sofie.lundgren@qleanair.com

Thomas Skoglund

Account Manager

Phone
+46 70 410 85 22

Email
thomas.skoglund@qleanair.com

Lars Strandljung

Key Account Manager – Cleanrooms

Phone
+46 70 410 87 25

Email
lars.strandljung@qleanair.com

Madelene Bogg

Account Manager

Phone
+46 73 536 65 91

Email
madelene.bogg@qleanair.com

Michel Collas

Account Manager

Phone
+46 70 410 85 18

Email
michel.collas@qleanair.com

Erik Fjelkner

Key Account Manager

Phone
+46 70 410 85 14

Email
erik.fjelkner@qleanair.com

Anneli Thim Humla

Account Manager

Phone
+46 70 410 85 21

Email
anneli.thim@qleanair.com

Sofie Lundgren

Nordisk försäljningschef

Phone
+46 70 284 17 71

Email
sofie.lundgren@qleanair.com

Thomas Skoglund

Account Manager

Phone
+46 70 410 85 22

Email
thomas.skoglund@qleanair.com

Madelene Bogg

Account Manager

Phone
+46 73 536 65 91

Email
madelene.bogg@qleanair.com

Michel Collas

Account Manager

Phone
+46 70 410 85 18

Email
michel.collas@qleanair.com

Erik Fjelkner

Key Account Manager

Phone
+46 70 410 85 14

Email
erik.fjelkner@qleanair.com

Anneli Thim Humla

Account Manager

Phone
+46 70 410 85 21

Email
anneli.thim@qleanair.com

Lars Strandljung

Key Account Manager – Cleanrooms

Phone
+46 70 410 87 25

Email
lars.strandljung@qleanair.com

Kontakta oss

QleanAir Scandinavia AB
Torggatan 13
SE-171 54 Solna, Sweden
Maria Lund
Service Coordinator
+46 8 556 979 30
service1@qleanair.com

Linda Fritzner
Communications Officer
+ 46 704 108 511
linda.fritzner@qleanair.com

Maria Lund
Service Coordinator
+46 8 556 979 30
service1@qleanair.com

Linda Fritzner
Communications Officer
+ 46 704 108 511
linda.fritzner@qleanair.com

QleanAir Scandinavia AB
Torggatan 13
SE-171 54 Solna, Sweden

QleanAir Scandinavia AB
Torggatan 13
SE-171 54 Solna, Sweden

Phone +46 8 556 979 00

E-mail info@qleanair.se